News

Projekty rodinných domů

Projekty rodinných domů od projekční kanceláře

Prozi.cz je projekční kancelář, která vznikla před 15 lety. Za dobu svého působení zrealizovala více než 300 projektů. Dnes a denně pomáhá svým zákazníkům plnit sny v podobě nových domů.

Projekty rodinných domů

Projekty rodinných domů

Projekty rodinných domů z katalogu

Možná nemáte konkrétní představu o tom, jak by měl váš dům vypadat. Proto je pro vás připraven katalog s projekty rodinných domů, z nichž si můžete vybrat ten ideální. Po dohodě lze projekty i upravovat.

Nízkoenergetické projekty

Výhodou je, že si můžete vybrat i domy pro nízkoenergetické bydlení. Takové stavby musí mít správnou orientaci vzhledem ke světovým stranám, zajištěnou vzduchotěsnost, tepelné čerpadlo a dokonce i spotřebiče by měly zapadat do kategorie energeticky úsporné. Veškeré informace a potřebné dokumentace zajistí, nelamte si tedy hlavu s tím, že nevíte, proč jsou důležité světové strany.

Individuální projekty rodinných domů

Prozi.cz zajišťuje kromě typových projektů rodinných domů samozřejmě i individuální návrhy domů přesně podle vašich představ. Je jedno, kolik chcete mít koupelen, pokojů, garáží… Celkový vzhled domu a přesná orientace interiéru vám bude nabídnuta ve vizualizaci, která poslouží jako předloha pro výslednou stavbu.

projekty rodinných domů

Výhodou domů na míru je konzultace ohledně vytápění a ohřevu vody, lze přesně uzpůsobit orientaci domu vůči světovým stranám a přizpůsobit tak všechny pokoje, Prozi.cz také zajistí plán inženýrských sítí a vybrat si můžete také možnost zateplení.

Dřevostavby, projekty bungalovů

Mezi velmi oblíbené projekty rodinných domů patří dřevostavby, které disponují skvělými izolačními vlastnostmi. Nespornou výhodou dřevostaveb je i fakt, že je lze stavět po celý rok, i v zimě a stavba netrvá dlouho a to i přesto, že jsou dřevostavby technologicky náročnější. Prozi.cz však ví, co a jak. O vše se vám postará. Nebojte se zadat si dům na klíč. Nebudete litovat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz