News

Firemní večírek v klidné lokalitě

Firemní večírek

Firemní večírek v nádherném statku

Možná právě hledáte vhodné místo pro firemní večírek vaší firmy. Co byste říkali starobylému statku na samotě, kde vás nikdo nebude rušit? Nemusíte mít strach, že by večírek trvající do noci rušil sousedy či noční klid, protože statek je na poměrně odlehlém místě.

Firemní večírek na statku Benice

Firemní večírek na statku Benice

Barokní statek Benice je pro svoji historickou a architektonickou hodnotu zapsán jako kulturní památka. První zmínky o benické tvrzi jsou již ze 14. století. Od 16. století prošel statek rukama několika majitelů, mezi kterými byl například Albrecht z Valdštejna či arcivévoda Ferdinand d’Este.

V létě za pěkného počasí zajisté chcete firemní  večírek venku. To není problém, jelikož si zde můžete pronajmout párty stany. Rozlehlé nádvoří statku a okolní louky pojmou až 1000 lidí. Zaručujeme vám, že zahradní párty s grilováním či rautem si na statku opravdu užijete.

Firemní večírek plný zábavy

A co by to bylo za večírek bez pořádné hudby. K dispozici vám je skvěle ozvučený špejchar, který sloužil jako budova k uskladnění zrní. Špejchar nabízí místo až pro 250 osob a je tak výborným místem pro pořádání firemních a společenských akcí.

Firemní večírek

Firemní večírek

Firemní večírek je potřeba naplánovat vhodném místě. Proto jsou vám k dispozici prostory a služby restaurace a penzionu. Restaurace má kapacitu 50 míst. V létě však můžete využít právě i prostornou zahrádku na nádvoří hřebčína. Restaurace se otvírá nejméně pro 10 osob. Nemusíte se obávat, že by vás z restaurace někdo vyháněl, pro hosty je otevřena podle vašich potřeb. V penzionu může přenocovat až 36 osob, a to celkem v jedenácti pokojích.

Firemní večírek nemusí být v centru města

Malebná krajina středních Čech přímo vybízí k trávení času venku. Jelikož je statek Benice sídlem Hřebčína Favory, můžete si vyzkoušet různé aktivity s koňmi, stejně jako se s nimi projet v kočáře. Svůj firemní večírek můžete obohatit taktéž o venkovní grilování či zavzpomínat na dětské časy a opéci si buřty u ohně.

Na toto kouzelné místo jako dělané pro váš firemní večírek se autem z Prahy dostanete za hodinu jízdy. Pojedete po dálnici D1, poté sjedete na Benešov a pokračujete přes Konopiště až do Benic.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz