News

Headhunting lze využít nejen při obsazování manažerských pozic

Hledáte do své firmy nové pracovníky, kteří budou s maximálním pracovním nasazením zodpovědně plnit přidělené úkoly? V posledních měsících je spíše nadbytek volných pracovních míst a nedostatek kvalitních zaměstnanců. Není tedy divu, když nemůžete nikoho sehnat. S řešením tohoto složitého úkolu vám pomůže profesionální headhunting. Což je služba zabývající se vyhledáváním vhodných pracovníků.

Kdy využít headhunting

Headhunting se nejčastěji skloňuje v souvislosti s obsazováním pozic vrcholových manažerů. Lze ho ale bez problémů využít i pro jiné pracovní posty a úrovně. I když hledáte třeba někoho do středního managementu nebo pravého odborníka na určité specializované činnosti, tak právě headhunting vám může výrazně pomoci a ulehčit obsazování pracovních míst.

Vyhledávání nových pracovníků je složité. Nejprve si musíte zadat inzerát, poté absolvovat několik výběrových řízení a nakonec vybrat vhodného zaměstnance. Když jste jen malou firmou a nemáte vlastní personální oddělení, případně je vám proti srsti poptávat u konkurence, tak jste ztraceni. Důležité je však upozornit na to, že právě kvalitní pracovníci jsou základním stavebním kamenem perspektivní firmy. Pokud jim máte co nabídnout, headhunting směle využijte.

Profesionální služby od TP Consulting

Nejen headhunting, ale i další služby na profesionální úrovni, můžete poptat u společnosti TP Consulting – specialisty na interim management, odborné poradenství a pořádání odborných školení. V TP Consulting pro vás najdou a pečlivě vyberou vhodné pracovníky, se kterými vy pak provedete jen jednoduchý pracovní pohovor a vyberete si ty nejlepší. V TP Consulting mají s headhuntingem a s dalšími souvisejícími odbornými činnostmi jen ty nejlepší zkušenosti. Jejich služby proto rozhodně stojí za vyzkoušení.