News

Inspirace na dárek pro vaši drsnou polovičku

Určitě si každá u vás minimálně jednou v životě položila otázku: Co mu koupím na Vánoce? Čím ho překvapím na narozeniny?

Ženy chtějí být při vymýšlení dárku kreativní, originální a často i praktické.

Parfém, pyžamo, hodinky, oblečení, kosmetika, to všechno jste mu už určitě darovaly a to nejednou.

Přinášíme pár inspirací, které určitě potěší každého muže a neublíží vaší peněžence.

Manžetové knoflíčky

Náročné pány, kteří mají rádi luxus a eleganci, docela určitě potěší nové manžetové knoflíčky. Nehazardujte a nehledejte nic co je zbytečně překombinované. V jednoduchosti je krása. To splňuje hladká linie a neutrální klasické barvy jako je stříbrná, černá nebo zlatá.

Dřevěný motýlek

I pánské doplňky jdou s novými trendy. U motýlků je momentálně velkým hitem dřevěný motýlek. Velikost má stejnou jako klasický textilní. Má praktické nastavitelné zapínání okolo krku a váhou se pohybuje okolo 45 gramů. Muži umí ocenit pravou ruční práci, preciznost a originální dizajn, který tento pánský doplněk poskytuje.  Je ideální i na každodenní nošení k saku nebo obleku.

Originální spodní prádlo

Ne, dámy, žádné vulgární věci nemáme na mysli, ale vtipný motiv na boxerkách nebo slipech vašeho partnera určitě pobaví a spodní prádlo můžeme zařadit i k praktickým a užitečným dárkům. Něco jako ponožky, jen vkusnější. Kvalitní bavlněný materiál v kombinaci s elastanem  zaručí celodenní komfort.

Pánská peněženka

Velmi dobře to znáte, když chcete prát a při kontrolování kapes vašeho muže vždycky najdete nějaké drobné. Jestli je začnete házet do pokladničky, časem si naspoříte i na pěkný wellness pobyt nebo novou kabelku.

Na peněžence zbytečně nešetřete.

Jestli ji nechcete kupovat každý rok, tak si vyberte peněženku z kvalitního koženého materiálu. Určitě s více přihrádkami a především nic velkého, protože mužské pohlaví „kabelky“ sebou většinou nenosí.

Poukázka na adrenalinové nebo gurmánské vyžití

Něžné pohlaví potěší poukázka ke kadeřnici, na masáž, do kosmetického salónu nebo na nákupy. Chlapy spíš zaujme něco jako jízda ve formuli, ochutnávka vína, koupání se v pivu v pivních sudech, lístky na fotbalový či hokejový zápas oblíbeného klubu. Určitě využijte nabídnuté slevy, které najdete na internetu.

I při vybírání dárků platí sto lidí sto chutí. Vy toho „vašeho“ znáte nejlíp a velmi dobře víte, co by ho mohlo potěšit.

S knihami u většiny mužů nepochodíte. Jestli vás nic jiného nenapadne, tak romantická večeře a strávený celý večer ve dvojici zabere a potěší úplně každého.

Dámy, vždy se řiďte instinktem a srdcem, moc nepolemizujte a možná by nebylo od věci vyzkoušet i něco nového, co mu doslova vyrazí dech.

 

IZpravyDnes na Facebooku
  • 25
    Shares