News

Práce z domova – zařiďte si pracovnu podle svých představ

Homeoffice – to, co bylo pro mnohé dříve nedosažitelný sen se stává pro stále větší množství Čechů realitou. Práci z domova si podle statistik z loňského roku vyzkoušelo 44 procent Čechů. Někteří jen nárazově, pro jiné je to ale každodenní chléb.

Homeoffice sice představuje lákavou možnost být svým vlastním pánem. Ale každá mince má dvě strany: práce z domova vyžaduje velkou míru samostatnosti a zodpovědnosti.

Aby byla práce efektivní, doporučujeme zařídit si doma opravdu profesionální podmínky. Využijte toho, že na rozdíl od sdílených kanceláří je vše ve vašich rukou a můžete si připravit takové pracovní klima, které pro vás bude motivující a inspirující.

Začít by se mělo od nábytku. Někomu možná stačí sedět na bedně od banánů. Pokud ale chcete psát na počítači několik hodin denně, je daleko lepší zainvestovat do kvalitního pracovního stolu a kancelářské židle.

Není náhodou, že ve velkých kancelářích najdete kancelářské židle  ergonomicky tvarované, výškově nastavitelné, s pohodlným opěradlem a s područkami. Na takové židli totiž může zaměstnanec pohodlně sedět celé hodiny a místo neustálého poposedávání a hrbení se plně soustředit na práci.

Především ale jde o zdraví. Máte-li na něčem sedět takřka bez hnutí až osm hodin denně, musí to být skutečně kvalitní. Dnes pořídíte špičkové židle k počítači levně a tím zabráníte do budoucna výskytu palčivých bolestí zad a problémům pohybového aparátu.

Při práci v homeofficu si můžete vybudovat kancelář svých snů, tak proč takové příležitosti nevyužít? Není nad to sedět na židli, na které byste si v open officu představil možná jen šéfa. Co třeba krásná kancelářská židle bílá SATURN z elegantní bílé ekokůže? Že je drahá? Vůbec ne – na našich webových stránkách ji pořídíte jen za 2690,-.

Nabízíme stovky dalších produktů – zajděte na primazidle.cz a přijďte si vybrat.