News

Jaké šperky nosit v létě a na co si dát pozor

Léto je to správné roční období, kdy je konečně příležitost provětrat všechny své šperky a doplňky a trochu se jimi blýsknout. V létě nosíme minimum oblečení, odhalujeme pokožku, a to je právě ten moment, kdy se můžeme ozdobit nějakým trendy šperkem. K létu patří samozřejmě i barvy, stříbrné šperky vyniknou ale i samy o sobě, třeba na krásně opálené pokožce. I zlaté šperky naší kůži lichotí, sluneční paprsky se od nich odráží a vytváří nám na těle prozářenou auru, která dodá našemu outfitu potřebnou jiskru.

Šperky na léto

Pokud máte rádi výrazné kousky, vyzkoušejte statement šperky, což jsou mohutnější šperky, které se většinou nosí po jednom, protože samy o sobě na sebe stáhnou veškerou pozornost. Může to být masivní náramek, zdobený náhrdelník vykládaný drahými kameny, nebo větší barevné stříbrné náušnice. Jelikož jde o dominantní doplněk, stačí jeden či dva a úspěch bude zaručen. Statement šperkem můžete dokonale vyjádřit svoji osobnost nebo momentální rozpoložení. Hodí se na večerní procházku městem, ale můžete si jej vzít i jako doplněk šatů na cestu na pláž.

Eppi_izpravy

V létě se můžete se šperky opravdu vyřádit, kombinování a vrstvení je stále in, a tak se nebojte vzít si na sebe více kousků – prsteny, několik zlatých přívěsků, či náramky, kombinujte různé materiály a barvy. Vašim opáleným rukám budou lichotit stříbrné prstýnky. Můžete se inspirovat nejnovějšími trendy a nosit takzvané midi rings, což jsou prstýnky, které se nosí po celé délce prstu. Někdy jde o jeden kroužek, jindy dokonce o několik spojených prstenů v neotřelém designu.

Vyberte si šperky na dovolenou

Na dovolenou u moře si můžete s sebou vzít své oblíbené perlové šperky. Perly a moře k sobě neodmyslitelně patří, perly jsou jako venuše stvořené z mořské pěny a jejich domovem jsou podvodní útesy. Náušnice s perlou jsou jedním z „must have“ šperků, které by měla mít ve šperkovnici každá žena. Perlový náhrdelník skvěle doplní váš ležérní dovolenkový outfit a vy budete za bohyni.

Eppi_izpravydnes_obrazek2

Jestli se šperky cestujete na delší vzdálenosti a budete léto trávit v náročnějším terénu a prostředí, je potřeba zvážit, které šperky s sebou vzít a které raději nechat doma. K létu se hodí barevná okázalá bižuterie, stejně jako šperky ze stříbra či ty pozlacené. Hodnotnější šperky nechte raději doma, jejich ztráta by vás mohla opravdu mrzet. Pokud jste již majitelkou zásnubního nebo snubního prstenu a ten vám dobře sedí na ruce, můžete si ho samozřejmě vzít s sebou. Jen dejte pozor na hrubé povrchy, stříbro i zlato jsou poměrně měkké kovy a prsteny by se mohly snadno poškrábat. Stejně tak je dobré být na pozoru při koupání, na namočené ruce prsteny více kloužou a vy přece nechcete strávit zbytek dovolené potápěním a hledáním svého „pokladu“, který vám sklouzl z prsteníčku. Drahý zásnubní prsten s diamantem nechte raději doma dobře uložený v pohodlí šperkovnice. Na dovolenou jedete relaxovat, nenechte si narušit pohodu obavami o své cennosti.

Léto je roční období, kdy nám sluneční paprsky vykouzlí úsměv na tváři a dovolená nám na chvíli pomůže vypnout a dostat se mimo každodenní shon a starosti. Šperky mohou dodat vaší náladě více rozvernosti a zároveň trochu třpytu vašemu sluncem prozářenému outfitu

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Svět-Ženy.cz

Tiskové-zprávy.eu     

MetSo.cz