News

Svatba snů v kočáře s koňským spřežením

Romantická svatba

Barokní statek Benice je ideálním místem pro konání svateb civilních i církevních. Svatba na nádvoří trojkřídlého historického statku bude vaším nezapomenutelným zážitkem. Malebná krajina na samotě u lesa vytvoří z vašeho slavnostního dne romantickou svatbu, u nás máte možnost zapůjčení kladrubských koní na statku k fotografování, vyjížďky v kočáře, děti si užijí jízdu na ponících a oslících, spoustu zábavy na dětském hřišti a trampolíně.

Svatba

Svatba

Vaše svatba. Užijte si svůj svatební den

Vše pro vaši nádhernou svatbu připravíme, včetně výborného svatebního menu. K večernímu rautu vám rádi připravíme večerní grilování. Po náročném, ale jedinečném, svatebním dni, vám zdarma nabídneme útulné manželské apartmá a pro vaše blízké a hosty bude připraveno dalších 11 kouzelných pokojíčků. Pro ubytování je možné využít rovněž chatky u statku, pro větší počet osob můžete využít ubytování v blízkém okolí, které vám také rádi zajistíme. V den svatby máme neomezenou otevírací dobu, statek tak bude k dispozici pouze vám. Využijte naší maximální péče o své hosty, naše obsluha je vstřícná, milá a vždy s úsměvem na tváři v jakoukoli denní i noční hodinu. Čerstvá domácí kuchyně pod vedením našeho skvělého šéfkuchaře je velmi oblíbená, proto se bude velmi vyjímat na vaší slavnostní hostině. Svatba na statku je moderním trendem, proto ji doporučujeme i vám.

Statek Benice nabízí i romantické vyjížďky kočárem

Svatba na statku. Středověký statek Benice je místem ideálním i pro firemní školení, workshopy a firemní akce. Potěšte své zaměstnance, kolegy nebo obchodní partnery a připravte jim úžasné zážitky v prostředí nádherných kladrubských koní. Nabízíme vám spoustu parkovacích míst, neomezenou provozní dobu, samotu u lesa, kde není třeba dodržovat noční klid, takže se vaše zahradní párty, hostiny i oslavy mohou protáhnout do časných ranních hodin. Legraci i zábavu si rozhodně u nás užijete, zajistíme pro vaše hosty venkovní zážitkové hry podle vámi zvoleného tématu, jízdu zručnosti traktorem z osmdesátých let, romantickou projížďku kočárem, dovednostní aktivity s koňmi či tradiční opékání buřtů u večerního ohniště.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz