News

Nebankovní půjčky téměř pro kohokoliv

Nechce se vám dokládat své měsíční příjmy v bance? Máte záznam v registru dlužníků, jste v exekuci, insolvenci a získali jste pocit, že vám nikdo solidní peníze nepůjčí? Lepší je samozřejmě nezadlužovat se, rozhodně ne na více místech, nicméně někdy není zbytí. Potřebujete-li rychlou půjčku do 15000 Kč, máte tu možnost, i když vaše finanční historie není příliš veselá nebo nemáte pravidelný příjem o dostatečné výši, který byste mohli prokázat. Nebankovní společnosti dnes půjčí i méně bonitním klientům. Zodpovědnost vrácení peněz je ale plně na vás, takže si každou půjčku důkladně rozmyslete.

půjčky

Když nedisponujete finanční rezervou

Oproti bance máte u nebankovní společnosti 99% šanci, že uspějete. Cena za půjčené peníze je samozřejmě vyšší, existují ale i nabídky první půjčky zdarma, které opravdu potěší. Nebankovní půjčky využívají zejména lidé, kteří nemají dostatečnou finanční rezervu na zaplacení nečekaných výdajů. Ty se mohou vyskytnout kdykoliv a pořádně nás zaskočit. Nedokázali jsme si odložit peníze stranou a teď se hromadí složenky, do výplaty se daleko a my nevíme, co dál. Půjčka od banky nepřipadá v úvahu, ty se zaměřují spíše na klienty s dostatečným příjmem a spolehlivostí ve splácení. Navíc krátkodobá půjčka není doménou bank, nýbrž nebankovních společností.

Zvažte své možnosti, než si půjčíte

Vybereme-li si spolehlivého poskytovatele, nemusí být s rychlou nebankovní půjčkou žádný problém. Peníze zaplatíme z následující výplaty a nijak moc se nezadlužíme. Vše je tedy o tom, zda budeme mít v daný termín k dispozici potřebnou částku a nebudeme muset posouvat termín splátky. To samozřejmě jde, ale za další poplatek, a pokud budeme mít se splacením problém, půjčka se zbytečně prodraží.

Peníze na účtu za pár minut

K nejoblíbenějším finančním produktům patří nebankovní půjčky ihned na účet. Po vyplnění online žádosti je odešleme ke schválení a za pár minut již můžeme mít peníze k dispozici. Společnost Rerum patří k prověřeným společnostem, kterých se není třeba bát. Své klienty si sice do určité míry prověřuje, ale ne tak složitě a zdlouhavě, jako banky. Funguje v mnoha městech republiky a vše jde vyřídit kompletně přes internet nebo po telefonu. Nebankovní půjčky Liberec jsou určeny pro obyvatele Liberce a okolí, vyhoví i těm žadatelům, kteří nejsou s internetem úplně kamarádi. Podmínky nejsou náročné, je třeba být občanem ČR ve věku 25 až 65 let, vlastnit mobil, účet u banky působící v ČR, a co je skvělé, nepotřebujete ani ručitele.