News

Ohýbání trubek pro brány, zábradlí i stojany

Nechte si zhotovit designové zábradlí, stojan na míru vašim potřebám či užitečné mobilní oplocení. Na ohýbání trubek se ve svém oboru specializuje společnost Custom House, u které si tyto služby můžete objednat. Mezi její zákazníky patří domácnosti i stavební firmy. Veškeré kovové výrobky zde zhotovují na zakázku a jsou schopni vám je na požadované místo rovnou i nainstalovat.

Jak probíhá ohýbání trubek v praxi?

Pokud patříte mezi domácí kutily, tak určitě víte, že trubku bez speciálního nářadí jen tak neohnete. Když ji potřebujete správně vytvarovat, je ideální pracovat na NC ohýbačce. To samozřejmě není levné zařízení, takže je mnohem dostupnější obrátit se na specialistu a trubky si od něj nechat připravit. V Custom House postupují s maximální pečlivostí a máte tak jistotu špičkové kvality finálního produktu.

Proč je ohýbání trubek v Custom House prováděno tak dobře? S materiály zde pracují zastudena. Specializují se na ocelové, hliníkové i nerezové trubky nebo také na ohýbání ocelových profilů. Práce probíhají na profesionální ohýbačce Gelber Bieger, která je sama o sobě zárukou maximální preciznosti, protože má funkci 3D programovaného řízení ohybu.

V Custom House řeší také zakružování trubek nebo ohýbání tenkostěnných trubek, což je jinak velmi náročné. Samozřejmě je možné trubky i rozdělit, zabrousit nebo rozšířit jejich konce. Vaší představivosti při tvorbě kovových výrobků se tak meze nekladou.

Informace hledejte na webových stránkách

Všechny důležité informace o Custom House, včetně kontaktu, naleznete na oficiálních stránkách firmy, kde na vás rovněž čeká kompletní nabídka služeb nebo reference z již realizovaných zakázek. Mimo jiné se v Custom House soustředí také na výrobu výfuků (výfukových svodů a koncovek pro motorky Harley-Davidson, Victory, Indian, Buell), na svařování TG nebo na smaltování. Neváhejte využít jejich profesionálních služeb. Jistě budete spokojeni.