News

Zahradní krby české výroby na dřevo a dřevěné uhlí

Bydlíte v rodinném domku a dosud jste nenašli venkovní krb, do kterého by se vyplatilo investovat? Máme pro vás tipy na kvalitní zahradní krby české výroby a těm už rozhodně neodoláte. Krby mají pevnou masivní konstrukci a umožňují topení dřevem i dřevěným uhlím. Navíc fungují jako krb, gril a udírna zároveň.

Víceúčelové zahradní krby i pro náročné

I vysoké nároky zákazníků dokážou uspokojit krby z obchodu zahradnikrbyveris.cz, který je nejen prodává, ale specializuje se i na jejich výrobu. Na webových stránkách naleznete kategorii krbů, grilů, udíren a dalších doplňků, bez kterých se při grilování neobejdete. Zahradní krby nabízejí to nejuniverzálnější řešení, protože kombinují předností dalších zmíněných možností.

Zahradní krb disponuje vlastním grilovacím roštem, na kterém pohodlně připravíte burgery i steaky. Má samozřejmě i ohniště, takže nemusíte rozdělávat volný oheň na zahradě. Čeká na vás také otočný rožeň, ideální pro přípravu kuřete nebo prasete a dalších větších kusů masa. Nechybí ani udírna s kapacitou několika kilogramů.

V nabídce zahradních krbů máte na výběr hned z pěti různých provedení, která se liší zejména svou velikostí. Nejpropracovanější modely krbů nabízejí vlastní odkladný prostor pro přípravu pokrmů. Jinak jsou krby poměrně kompaktní a snadno se vejdou i na menší terasu. Na webu na vás sice čekají konkrétní produkty, ty si však můžete přizpůsobit svým specifickým požadavkům. Jen pak počítejte s delším dodáním ze strany prodejce. Standardní dodací lhůta činí 2 až 4 týdny.

Postavte si svůj vlastní krb

Venkovní krb si zde můžete objednat. Jakmile ale přijde na prodejnu, tak si ho vyzvednete, dovezete domů a sami sestavíte. Protože jsou zahradní krby montované takzvanou suchou technologií, nejsou náročné na montáž a sestavit je zvládne opravdu téměř kdokoliv. Pokud si krb objednáte dnes, tak si ještě letos se svou rodinou či s přáteli příjemně zagrilujete.