News

Počítač s operačním systémem zdarma už jen do 29. 7. 2016

více v článku...

Možná víte, že všem uživatelům, kteří mají operační systém Windows 7 nebo Windows 8, nabízí Microsoft bezplatný upgrade na Windows 10. Tato nabídka běží už rok a blíží se ke konci. Do 29. 7. 2016 mají zákazníci poslední šanci získat operační systém zdarma.

Levná PC

Levná PC

Je to vůbec poprvé, co dává technologický gigant z Redmondu svůj operační systém úplně zdarma. Jedná se přitom o to nejlepší, co mají v nabídce. Windows 10 je nejnovější operační systém z rodiny Windows, který konečně opravuje všechno, co se uživatelům nelíbilo ve Windows 8. Vypadá moderně, přináší spoustu nových aplikací a funkcí.

Poslední šance nakoupit repasované počítače s moderním systémem zdarma

Spolu s koncem nabídky na operační systém Windows 10 zdarma končí také šance nakoupit výhodně repasované počítače. Právě při jejich koupi mohou zákazníci z akce Microsoftu také vytěžit. Jak poukazuje firma LevnaPc, s koupí repasovaného počítače vlastně získáte nejmodernější operační systém úplně zdarma.

Co jsou to repasované počítače?

Repasované počítače jsou opravené a otestované stroje, které předtím sloužily v nenáročných provozech (například pro kancelářské práce). Nic jim není, často jsou i spolehlivější než nová PC, firmy na ně poskytují běžnou záruku, ale ceny jsou nesrovnatelně nižší.

Portál LevnaPC.cz nabízí kvalitní značkové notebooky a počítače, nejčastěji značek Dell, HP a Lenovo. Ceny repasovaného zboží se zárukou se u nich pohybují obvykle kolem 3 000 Kč. Za tuto částku byste pořídili licenci na operační systém Windows 10. S nákupem repasovaného stroje ho však dostanete zdarma jako bonus. V počítačích je legálně nainstalovaný systém Windows 7 a ten je možné bezplatně upgradovat na Windows 10. Nicméně celá akce trvá pouze do 29. 7. 2016. Čas se tedy krátí.

Upgrade na Windows 10 je jednoduchý a doma ho zvládne každý průměrný uživatel počítače. Už 32 % uživatelů operačních systémů Windows upgradovalo na Windows 10.