News

Investiční skupina DRFG má zájem nejen o lékárny

Investiční skupina DRFG investuje do projektů a společností, kterým věří a vidí v nich budoucnost. Investice se týkají především nemovitostí, energetiky, telekomunikací a zdravotnictví. V současné době investuje to mnoha projektů, které se týkají i nás, obyčejných lidí.

Kdo tvoří DRFG?

Pod zkratkou DRFG byste mohli najít čtyři slova: David Rusňák Family Group. Podle rozepsaného názvu jste jistě poznali, že David Rusňák je zakladatelem a většinovým vlastníkem této investiční skupiny orientované na tuzemský trh. Tato akciová společnost, vydávající mimo jiné dluhopisy, sídlící v Brně, vznikla v roce 2011 a dodnes se těší vysoké aktivitě. Celková hodnota spravovaného majetku společnosti se za poslední dva roky znásobila na tři miliardy korun českých.

DRFG

Projekty a investice

Zkratku DRFG možná znáte z letáků a plakátů, neboť je po ní pojmenovaná bývalá hokejová hala Rondo. V DRFG Aréně, do níž vložila již známá investiční skupina své investice, se běžně konají nadále hokejové zápasy, ale navštívit ji můžete také za cílem poslechnout si koncert.

Mezi další významný projekty patří síť Lékárny Na Zdraví s cílem být třetí špičkovou lékárenskou sítí, hned za lékárnami Dr. Max a Benu. Lékárny by měly mít větší prodejní plochu, ale hlavním cílem je zlepšit zdravotnickou péči a poskytnou maximální pomoc všem, kteří ji zde budou hledat.

Mezi další, již realizované investice patří nemovitosti po celé republice, nejen v Brně. DRFG investovala například do prodejny JYSK Mělník, Retail Arena Chodov a investoval také do brněnského Campus Square. Dalšími projekty jsou potom brněnské výstaviště nebo stadion za Lužánkami.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profi-články.cz