News

Madrace, které nadchnou kvalitním zpracováním

Ať už vás trápí či netrápí zdravotní potíže se zády nebo s jinými částmi pohybového aparátu, vyplatí se investovat do kvalitní madrace. Její výběr byste proto rozhodně neměli podceňovat. Je stejně důležitá (ne-li ještě důležitější) jako postel a rošt. Protože na matraci strávíte spánkem až 8 hodin ze dne – tedy celou jednu třetinu – měla by tělu poskytnout dostatečnou oporu a zároveň zajistit relaxaci.

Jak na výběr madrace

Vybrat si kvalitní matraci, pokud nemáte dosud žádné zkušenosti, je nelehký úkol. Doporučujeme zajít do obchodu, kde si ji osobně vyzkoušíte a zjistíte, co vám je příjemné. Pokud už nějakou matraci máte a chcete ji vyměnit za novou, nemusíte se bát nakupovat po internetu. Když už máte zkušenosti a víte, co hledáte, je výběr správné madrace mnohem jednodušší. Ostatně pokud s ní ani tak nebudete spokojeni, můžete ji většinou bez problémů vyměnit za jinou.

Kvalitní matrace zakoupíte v e-shopu matrace-webstr.cz, který má i kamennou provozovnu v Plzni. Obchod nabízí prvotřídní zdravotní matrace, vyrobené ze špičkových materiálů, řešení na míru, levné matrace nebo speciální matrace pro seniory. Na výběr zde máte z řady materiálů.

Dnes se doporučují především kvalitní sendvičové madrace, vyráběné ze studené polyurethanové pěny. Pro stálé používání volte spíše vyšší jádro a větší nosnost. Vhodnější je též tvrdší matrace, na které si paradoxně odpočinete více než na té měkké.

Objednejte si matraci přes internet

V obchodě matrace-webstr.cz můžete nakupovat i po internetu. Zadáte zde rozměry své postele a podle nich vyberete vhodnou matraci. Můžete sáhnout po levnější i dražší variantě. Ani tak raději nepočítejte s tím, že vám madrace vydrží sloužit déle než 10 let. Po této době byste ji v každém případě měli vyměnit, i když stále ještě bude vypadat dobře. Matrace, co mají v obchodě skladem, okamžitě expedují na vaši adresu.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

Press-News.cz