News

Ventilátor vám zajistí pohodu i během horkých letních měsíců

Pořiďte si ventilátor a parné letní dny už nebudou mít šanci. Vadí vám krůpěje potu stékající po čele i po dalších částech těla? Cítíte se v létě unavení a bez energie? Ať už řešíte klimatizování domácnosti nebo své kanceláře, tak právě s ventilátorem si vytvoříte mnohem komfortnější prostředí. Je jen na vás, jaký model si vyberete.

Stolní, stropní nebo komínový ventilátor?

Ventilátory jsou dostupné v celé škále provedení. To, jaký ventilátor si vyberete, je spíše otázkou vašeho vkusu a osobních preferencí. Na funkci má totiž vliv především jeho výkon. Velmi oblíbené jsou stolní ventilátory, které jsou skladné a dají se snadno umístit přímo na pracovní stůl nebo i na podlahu (například vedle pohovky nebo postele).

Další možností jsou stropní ventilátory, které lze na rozdíl od těch stolních pohodlně používat celoročně. V letních měsících zajišťují větrání a osvěžení vzduchu. Pokud ale lopatky ventilátoru otočíte opačně, může ventilátor šířit teplý vzduch od stropu k podlaze a rychleji tak zahřívat prostor.

Ventilátor lze instalovat téměř kamkoliv. Může být přenosný nebo i napevno umístěný. Specialitou jsou pak ventilátory potrubní, krbové, komínové či průmyslové. Kromě samotného výkonu a hlučnosti provozu dbejte také na další vlastnosti, jako je třeba časovač, možnost dálkového ovládání, naklápění, počet rychlostí, digitální displej atd. Vyberte si kvalitní a moderní ventilátor podle svých preferencí.

Nakupujte výhodně online, s doručením až domů

V internetovém obchodě ventilatory-shop.cz můžete vybírat z široké nabídky kvalitních stolních, stropních, komínových i dalších designových ventilátorů, které zpříjemní vaše prostředí doma či v práci po celý rok. Protože i teď během parných letních dnů mají většinu produktů skladem, můžete si svůj ventilátor pohodlně vybrat a nechat ho ihned expedovat na svou adresu.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zpravy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz