News

Specialisté na tvarové pálení

Pro tvarové pálení a navazující operace existuje na trhu specialista, který disponuje týmem špičkových specialistů. MSC MetPro a.s. nabízí širokou nabídku služeb, které strojírenská výroba zahrnuje.

Tvarové pálení vám díky moderním palicím strojům je prováděno s nejvyšší  možnou přesností. Zpracovávat lze ocel, nerez, hliník, vysokopevnostní ocel i kotlové plechy. Pálení se provádí za pomoci kyslíku, plazmy či laseru. Například průmyslové tvarové pálení plazmou je díky kvalitním CNC strojům velmi oblíbené a zájem o něj velice stoupá. Plazmové pálení nabízí velmi přesné tvarování. Výroba i příprava jsou velice jednoduché a rychlé.

Vše pro spokojené zákazníky

Obor jako kovovýroba je obor, který nás zajímá a baví. Ve výčtu našich služeb je řezání plazmou a laserem, dělení hutního materiálu a mnoho  dalších služeb včetně kvalitního balení a dopravy.  Získáte široký sortiment nejrůznějších výrobků s nízkou cenou a krátkou lhůtou dodání.

Službou navíc pro zákazníka je poradenství  v oblasti zpracování a použití vhodných materiálů. Vaše zakázky budou zpracovány i při dodání nestandardních podkladů a formátů. Hlavní služby, které si lze objednat jsou pálení, tryskání, ohraňování a také vrtání a rovnání materiálů na unikátním zařízení na rovnání plechových dílů. Na vaše přání není problémem ani doprava a logistika.

Veškeré služby jsou prováděny ve vysoké kvalitě, zároveň v krátké dodací lhůtě. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je součástí kvalitních a profesionálních služeb. Tvarové pálení za nejnižší možné ceny na trhu. Chcete-li vysoce kvalitní provedení za nízkou cenu, pak se obraťte na skutečného specialistu. Využít můžete pobočku v Praze či Ostravě, kde vám splní každé přání a požadavky.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krasne-bydleni.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz